Firma - Parkiety Kraków - Pawlikiewicz
Like it!

Firma

KILKA SŁÓW O NAS

Oferujemy parkiety i podłogi drewniane w Krakowie i okolicach. Nasza firma „Parkiet” Marek Pawlikiewicz specjalizuje się w kompleksowych usługach parkieciarskich. W branży działamy od 1980 roku. Dziesiątki zadowolonych klientów i tysiące metrów kwadratowych idealnie wykonanych podłóg to sukces, którym możemy się pochwalić. Świadczą o tym liczne referencje naszych klientów.

Wieloletnie doświadczenie w branży parkieciarskiej i stolarskiej widać w podejściu do naszej pracy. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Wykonujemy w odpowiednim czasie, zachowując precyzję wykonania. Służymy fachową poradą na każdym etapie realizacji zlecenia.

DLACZEGO MY?

Jako właściciel firmy przykładam wielką uwagę do szczegółów. Moi pracownicy wiedzą, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta. Podczas wykonywania zleceń stawiamy na najwyższą jakość usług przy wykorzystaniu oryginalnych materiałów i najwyżej jakości maszyn. Do precyzyjnej pracy potrzebni są dobrzy fachowcy i takich znajdziecie Państwo w mojej firmie. Służymy pomocą i fachową poradą.

„Parkiet” Marek Pawlikiewicz posiada w swojej ofercie między innymi parkiety drewniane (parkiet tradycyjny do cyklinowania oraz parkiet gotowy), deski podłogowe (deski podłogowe lite do cyklinowania, gotowe deski olejowane lub lakierowane) oraz drewno egzotyczne (drewno egzotyczne do cyklinowania lub w postaci gotowej lakierowanej lub olejowanej).

Zaletami parkietów, desek i drewna egzotycznego jest ich naturalne pochodzenie, które czyni niepowtarzalnym każde wnętrze. Różnorodność wzorów i barw, jaką posiadamy w swojej ofercie, daje szerokie możliwości podczas aranżowania pomieszczeń.

 

 

TRANSPORT

Specjalnie dla naszych klientów dowóz zakupionego towaru na terenie miasta gratis. Zakupiony parkiet jest starannie zapakowany i dodatkowo zabezpieczony w naszych samochodach dostawczych.

cars

Zapraszamy do kontaktu

 • Promocje

  • ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO ALLEGRO

  Zapraszamy

   

   

 • Pomoc

  • ZAPRASZAMY DO DZIAŁU POMOC GDZIE ZNAJDĄ PAŃSTWO ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
 • Partnerzy i przedstawicielstwa

  
  © Copyright by Marek Pawlikiewicz. All rights reserved. Projekt i wykonanie Agencja Epoka.
  Strony www Kraków
  Darmowy licznik odwiedzin